Олег Винник та Еліна Іващенко заспівали дуетну пісню [ВІДЕО]

ШОУ-БІЗНЕС
Screenshot 3
фото – facebook.com/Olegg.Vynnyk.official

«Діаманти» таку назву має нова дуетна пісня

Олег Винник та молода українська співачка Еліна Іващенко заспівали прем’єрну пісню на великому концерті в Броварах, що пройшов 7 березня.

Ще напередодні концерту українська співачка назвала зустріч зі співаком подарунком Всесвіту, чим заінтригував багаточисельну аудиторію шанувальників співака.

“Дякую Всесвіту, який дарує мені таких людей на моєму шляху”, – підписала вона знімок.

ДИВИТИСЬ ВІДЕО ОЛЕГ ВИННИК ТА ЕЛІНА ІВАЩЕНКО – ДІАМАНТАМИ

Не обійшлося і без прем’єрних пісень в репертуарі самого Олега, так він заспівав нову пісню “На щастя”, котра стала саундтреком до фільму “Скажене весілля 3” 

ДИВИТИСЬ ВІДЕО ОЛЕГ ВИННИК – НА ЩАСТЯ