
20 грудня 2025 року український гурт LATEXFAUNA дав сольний концерт у столичному Atlas Plaza, зібравши повну залу прихильників. Виступ відбувся в межах всеукраїнського туру колективу та став одним із найемоційніших концертів цієї зими в Києві.
До слова, благодійний аукціон провів український гуморист Олександр Сердюк, також відомий як Колмен.




Сам концерт розпочався з потужного сету, до якого увійшли як добре відомі хіти LATEXFAUNA, так і нові композиції. Зала активно підспівувала, а атмосфера поступово перейшла від камерної до майже фестивальної.



Публіка реагувала дуже емоційно – під час виступу деякі шанувальниці кидали на сцену свої бюстгальтери, що викликало жваву реакцію як у музикантів, так і в глядачів.




Музиканти неодноразово дякували київській публіці за підтримку та наголошували на важливості благодійної складової концерту. Після завершення шоу фанати ще довго не розходилися, обговорюючи виступ на виході Atlas Plaza і ділячись відео та фото в соцмережах.
Концерт LATEXFAUNA в Atlas Plaza став фінальним із всеукраїнського благодійного туру, на якому було зібрано трохи більше 25 мільйонів гривень, які підуть на допомогу ГУР МО України.