В Киеве на улице Саксаганского 111 в данный момент идет снос здания 1888-го года постройки, хотя на паспорте обьекта указано, что это только реконструкция!

Фото Людмила Бабидорич
Она же написала: “Последний аккорд…
Исторического здания 1888 года,пямятка архитектуры в котором жила Леся Украинка,по ул.Саксаганского 111 больше не существует.
Вот так запросто уничтожается Киев.
К слову. Я в данный момент нахожусь в доме который “моложе” того на 10 лет.Стоял,стоит и будет еще 100 лет стоять,если не приглянется какому нибудь толстосуму.”


а это еще 2 недели назад:


А Сейчас мы имеем наплевательство со стороны допустивших это продажных чиновников и плевавших на свой город Киевлян… это же не пустырь на Троещине…
Немного истории:
III сесія V скликання
Р І Ш Е Н Н Я
N 42/99 від 28.09.2006
Про передачу земельної ділянки міжгосподарській
асоціації “АРКОР” для будівництва офісно-житлового
будинку на вул. Саксаганського, 111
у Шевченківському районі м. Києва
Відповідно до ст.ст. 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу
України ( 2768-14 ) та розглянувши проект землеустрою щодо
відведення земельної ділянки, Київська міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної
ділянки міжгосподарській асоціації “АРКОР” для будівництва
офісно-житлового будинку на вул. Саксаганського, 111 у
Шевченківському районі м. Києва.
2. Передати міжгосподарській асоціації “АРКОР”, за умови
виконання п. 3 цього рішення, в короткострокову оренду на 1 рік
земельну ділянку площею 0,04 га для будівництва офісно-житлового
будинку на вул. Саксаганського, 111 у Шевченківському районі
м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи
користування (із знесенням існуючої будівлі).
3. Міжгосподарській асоціації “АРКОР”:
3.1. Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до
вимог ст. 96 Земельного кодексу України ( 2768-14 ).
Київський міський голова Л.Черновецький