Російські хакери перебували в системі «Київстар» принаймні з травня 2023 року — СБУ (ДОПОВНЕНО)

Російські хакери перебували в системі українського мобільного оператора «Київстар» щонайменше з травня 2023 року, тобто ще за сім місяців до атаки на мережу.