
У другій половині дня 5 травня російські війська атакували центр Харкова, поранивши кількох людей.
Про це повідомляє мер Харкова Ігор Терехов та глава ОВА Олег Синєгубов
Саме Терехов першим повідомив про вибух у Харкові.
Пізніше цю інформацію підтвердили в ОВА.
“Окупанти завдають ударів.
Харків та Харківський район: будьте в укриттях!”. – йдеться у повідомленні
Пізніше Терехов уточнив, що авіаудар був нанесений по житловому району в центрі міста.
Синєгубов уточнив, що медики надають допомогу десятьом постраждалим за двома адресами влучань.
Окупанти влучили по приватному сектору між будинками, є пошкодження домоволодінь, вибуховою хвилею пошкодило вікна.
Також пошкоджено багатоквартирні будинки та автомобілі.