fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

В Україні розпочала роботу продюсерська компанія Papa music

Papa music

Не встигла креативна індустрія оговтатися після ковід-локдаунів — прийшла повномасштабна війна.

 

З 2020 року багато представників шоу-бізнесу залишилися без роботи, концертні майданчики без повних залів, рентал компанії без орендарів. Відповідно знизилися і податкові відрахування до держбюджету.

 

В 2020 році музична агенція Soundbuzz, за підтримки Українського культурного фонду, провела дослідження музичного ринку України. «За результатами опитування, 94 % представників концертної індустрії України засвідчили катастрофічне (якщо порівняти з їхніми річними доходами) падіння прибутку протягом перших чотирьох місяців карантину. Більше чверті респондентів недоотримали понад півмільйона гривень прибутку», — йдеться в дослідженні.


Опитування показало, що майже у 70% артистів основним джерелом заробітку була концертна діяльність, проте артисти залишилися без роботи.

 

З такими невтішними показниками, здавалося б, нераціонально виходити на ринок шоу-бізнесу в наш час. Проте знайшлся ті, хто зробив виклик сьогоденню — продюсерська компанія Рара music. Головною метою команди є популяризація української музики як на території нашої держави, так і за її межами.

 

У бізнес-портфелі компанії — усі етапами продакшену співаків у музичному просторі: починаючи з повного ведення менеджменту артиста, закінчуючи організацією та продажем концертів.


Компанія PAPA music вже підписала п‘ять контрактів з артистами, серед яких є і впізнавані імена.

Tags: Papa music

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ