fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Переможець «Україна має талант» заспівав про повернення додому

DSC04328 copy«Я повернусь додому» — нова пісня Саїда Джурді про кінець війни та віру в українську перемогу. 

 

Фіналіст сьомого сезону «Україна має талант» Саїд Джурді Абд Аллах випустив трек «Я повернусь додому», який зрезонує з мільйонами українців, що були змушені покинути своїх рідних та власні домівки через війну. В основу пісні співак заклав особисту історію відносин з Україною, з якою продовжує відчувати глибокий зв’язок, не зважаючи на всі перешкоди. 

 

Саїд Джурді Абд Аллах — сирійський студент, що приїхав в Україну в 2012-му році. Навчаючись у місцевому ВУЗі, він навіть не думав про кар’єру співака, але після одного з університетських концертів відчув у собі певні вокальні здібності. Далі були роки навчання та тренування, що привели його на головну сцену «Україна має талант», де у 2015-му році він здобув перше місце. Так і розпочалась його професійна кар’єра виконавця. Познайомившись з майбутньою дружиною, через деякий час Саїд переїхав у Італію, де розпочав все спочатку, але мрії про Україну, де його спіткав перший великий успіх, не полишали його. 

 

Буквально за місяць до початку повномасштабного вторгенння росії в Україну Саїд Джурді розпочав новий музичний проєкт у співпраці з київською студією, який продовжує до сих пір. Пісня «Я повернусь додому», прем’єра якої відбулась сьогодні, також народилась ще задовго до війни. Як розповідає Саїд, де б він не був, Україна лишається для нього найріднішим місцем. 

 

Саїд Джурді: «Думками я завжди з Україною і давно хочу повернутись сюди, хоча певні життєві обставини тривалий час заважають мені це зробити. Під час пандемії закінчився термін моєї посвідки і з тих пір мені двічі відмовляли у наданні української візи. Тепер розпочалась ця жахлива війна. Але мої серце та душа належать Україні, я постійно бачу сни про своє повернення і вирішив випустити пісню «Я повернусь додому». Адже вірю, що не тільки я — ті мільйони українців, яких загарбники змусили виїхати — всі ми дуже скоро знову побачимо рідний край та візьмемось за відбудову прекрасної держави. Вірю в перемогу України над ворогом!».

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ