fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Співачка Esphyr присвятила пісню «Пташці» Каті з «Азовсталі»

9aI8sbHESRUqУкраїна - країна сміливих та нескорених. Наші героїчні військові довели це всьому світу. У лавах ЗСУ сьогодні не тільки хоробрі чоловіки, але й могутні жінки. Їхня кількість наразі вимірюється десятками тисяч. Жінки-військові і жінки-парамедики мужньо стоять на варті нашої держави. 

 

24 червня відбулась прем’єра пісні «Пташка / Made of steel» виконавиці Esphyr. Героїнею цієї пісні стала наймолодша захисниця Маріуполя, вогняна і смілива дівчинка Катруся, яка під час боїв на заводі «Азовсталь» підтримувала усіх своїм співом. Саме тому її назвали «Пташкою». 

 

«Катя боронила нашу країну разом зі своїми побратимами в Маріуполі. Її приклад дуже надихає мене, тому я написала пісню про неї і для неї. Катруся зараз в полоні, але я вірю, що скоро її буде звільнено і ми заспіваємо разом», - розповідає Esphyr.

 

Співачка, як ніхто інший знає, як важливо вірити в краще та підтримувати наших військових всіма можливими способами, так як брат Esphyr та багато її друзів і колег-музикантів служать в ЗСУ.

 

«Як каже наш президент: «Можна знищити стіни, але неможливо знищити фундамент, на якому тримається дух. Дух наших воїнів», - цитує Esphyr і додає: «А підтримувати цей дух обов’язок всіх тих, хто зараз знаходиться не на лінії фронту. Тому я дуже прошу всіх не звикати до війни. Будемо гідними наших захисників — палимо вату разом, хто як вміє і як може!».

 

 

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ