fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Фестиваль Atlas Weekend змінив назву та презентував новий фірмовий стиль

AW2022 2

1 лютого найбільший фестиваль у Східній Європі презентував новий фірмовий стиль та змінив свою назву: відтепер Atlas Weekend стає фестивалем Atlas. Організатори пояснюють, що причин до зміни назви було декілька.

 

По-перше, використовувати слово “weekend” вже неактуально, адже фестиваль переріс позиціонування “фестиваль вихідного дня”. У минулому році він тривав цілий тиждень, а в 2022 буде проходити протягом п'яти днів.

 

По-друге, і артисти, і відвідувачі у розмові та в соціальних мережах вже давно використовували назву “Atlas”, адже так значно коротше і простіше. 

 

По-третє, на це рішення також вплинула тенденція до мінімізації і простоти. 

 

“З кожним роком ми розвиваємось і стаємо більш масштабними. Ми давно зрозуміли, що переросли weekend-ний формат, який був на початку. Ми продовжуємо будувати музичну історію в Україні і плануємо це робити ще крутіше, ніж раніше. Разом із назвою, ми також змінюємо візуальне оформлення. Цього року зупинились на стилістиці коміксів”, – коментує засновник та генеральний директор фестивалю Дмитро Сидоренко.

23423423423432

Нагадаємо, цього року фестиваль Atlas відбудеться з 6 по 10 липня 2022 року у Києві на ВДНГ. За традицією, в перший день фестивалю вхід буде вільний для всіх. Цього року на фестивалі заграють: Twenty One Pilots, Placebo, alt-J, Yungblud, Two Door Cinema Club, Apocalyptica, Alma, Within Temptation, Tom Grennan, Guano Apes та багато інших, чиї імена організатори анонсують згодом.

 

Квитки на фестиваль можна вже зараз придбати за посиланням: http://atlasfestival.com/tickets

Ближче до фестивалю їхня вартість зростатиме.

 

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ