fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Прем’єра: GREMO про тернистий шлях емігранта в кліпі «На двох»

4234234

За словами артиста, пісня «На двох» була написана за кермом траку, драйвером якого він був перші три роки життя після еміграції до Америки.«Кілька років у США я працював шофером-далекобійником і мій трак став у буквальному сенсі найкращим другом, — ділиться GREMO. З ним ми все ділили навпіл: і горе, і радість, і день, і ніч.

 

Разом справлялися з лютим морозом і холодним вітром високо в горах, знемагали від спеки під палючим сонцем у безлюдних пустелях, грілися біля вогнища й купалися в теплому океані».На підтримку релізу артист випустив кліп у колаборації з американським режисером українського походження Генрі Ліпатовим, відомим співпрацею з Дженніфер Лопез.Основними локаціями для відео послужили міжштатні автомагістралі США та захоплюючі краєвиди: від безкрайніх пустель до величних засніжених гір. Коментуючи сюжет кліпу, GREMO зазначає: «На дорозі трак був для мене всім: і будинком, і  спортивним залом, і готелем. Але найголовніше, він став моїм годувальником і дуже допоміг пережити фінансові труднощі, з якими я зіткнувся в новій країні».

ДОВІДКА:
Алекс Громаковський (GREMO) — уродженець білоруського міста Глибоке, що на Вітебщині. Після переїзду до Києва у 2011 знімався в серіалах та телепроєктах українського виробництва. 2015 рік виявився переломним у його біографії: Алекс емігрував до США, де й далі розвиває свою творчу кар’єру. З того часу виступає на багатьох фестивалях Північної Америки з авторським україномовним матеріалом.

 

Tags: GREMO

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ