fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Оголошена дата церемонії YUNA 2022

2424234234234

Оргкомітет Національної музичної премії YUNA назвав дату проведення 11-ї церемонії. 

 

Вона відбудеться 16 березня 2022 року у київському Палаці “Україна”. Початок о 19.30.

 

Під час шоу будуть вручені нагороди у 18 номінаціях. Серед них 17 - це вже традиційні і відомі категорії YUNA, а ще одну спецнагороду організатори премії вручатимуть разом з генеральним партнером цьогорічної церемонії - компанією МХП. Як великий національний бізнес, МХП радо підтримує розвиток важливих культурних проектів. В межах премії YUNA, МХП заснував свою номінацію, яка присвячена сімейним цінностям. Назва та критерії відбору у цій категорії будуть оголошені згодом.

 

“Імена ведучих церемонії ми оголосимо у лютому. Також наступного місяця ми почнемо оголошувати імена виконавців, які виступатимуть на YUNA 2022. Цей список за традицією буде сформований з номінантів цього року і переможців минулих років”, - пояснив генпродюсер премії Павло Шилько.

 

На нагороди YUNA 2022 претендують роботи виконавців, які були випущені у період з 1 листопада 2020 року до 31 жовтня 2021 року.

 Коллаж з переможцями YUNA

Найбільше номінацій YUNA 2022 здобули гурти TVORCHI (сім) та KALUSH (шість). По п’ять отримали Wellboy та Артем Пивоваров, по чотири - MONATIK, MAX BARSKIH та DOROFEEVA, по три - NK, Go_A, KAZKA та Олег Винник. 

 

Також серед претендентів на нагороди “Бумбокс”, “Океан Ельзи”, СКАЙ, DANTES, MamaRika, ТНМК, ALEKSEEV, alyona alyona, Jerry Heil, Тіна Кароль, ONUKA, “Один в каное”, The HARDKISS, DZIDZIO та інші. Загалом цього року на YUNA номіновано 50 українських гуртів та сольних виконавців.

 

Оголошення номінантів YUNA 2022 відбулося у грудні 2021 року. Його вперше можна було дивитися у режимі прямого ефіру в онлайні. Майданчиком трансляції став YouTube-канал YUNA - YunaAwards.

 

Номінантів та переможців YUNA традиційно визначає таємним голосуванням експертне журі премії. Цього року до його складу входить 75 представників музичної індустрії - радіостанцій, телеканалів, друкованих та онлайн-медіа і квиткових операторів. Прозорість голосування забезпечує компанія Deloitte Ukraine - незмінний партнер YUNA протягом всіх років існування премії.

 

Квитковий оператор YUNA 2022 - Concert.ua. Квитки на церемонію вже у продажу:

 

https://concert.ua/uk/event/yuna

Інформаційним партнером YUNA у номінації “Найкращий альбом” є музичний сайт LiRoom, який вже декілька років складає базу релізів українських виконавців.

 

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ