fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Новий сингл та дебютний EP від BUNTARKA

na molberti

фото - пресс-служба

Валерія Цемко, вона ж BUNTARKA, презентує нову пісню та відео «Малюй».

 

Трек увійшов до дебютного ЕР співачки «На мольберті», який сама артистка вважає відправною точкою свого сольного проекту.

 

«Я пишу музику з 14 років. До сьогодні в мене назбиралось багато матеріалу і  розпочати свою презентацію світу я вирішила із трьох кращих на мою думку треків, за якими можна зрозуміти хто я і з якого тіста. Звісно ми додали сучасне аранжування, проте тексти і мелодія залишились незмінними з моменту написання. Пісні які увійшли до ЕР це перші кроки мене, як артистки та авторки пісень», – говорить про дебютний альбом співачка. 

 

У «На мольберті», окрім вже презентованих раніше «Доля» та «Ритми» увійшла нова композиція «Малюй». Це доволі лірична та надихаюча пісня про жінок, які порівнюються із лісовими мавками. Можуть як надихати, так і зачарувати і навіть запаморочити.

 

«Це дуже символічно, що ця пісня виходить саме на початку весни. Нею я хочу нагадати всім дівчатам, що вони прекрасні і без сумнівів варті бути намальованими на мольберті. Ми створені аби бути музами, як для самих себе, так і для інших людей», – ділиться Валерія Цемко. 

 

В найближчих планах Валерії – випуск акустичного альбому, над записом якого вона зараз активно працює в студії. До нього увійдуть треки із дебютного ЕР, записані у більш ламповому звучанні. А далі – абсолютно новий матеріал, більш актуальний для сьогодення артистки. 

 

«Ви побачите справжню бунтарку. Не чотирнадцятирічне дівча, що невпевнено робить свої перші творчі кроки, а справжній розрив шаблонів. Такого від мене точно ніхто не очікує. Це буде експеримент, в першу чергу для мене самої», – відкриває завісу над майбутніми планами BUNTARKA.

 

Довідка: BUNTARKA (Валерія Цемко) – молода українська співачка, яка сама пише музику та тексти до своїх пісень. В минулому році співачка вже випустила пісні «Ритми» та «Доля», які також увійшли до ЕР «На мольберті».

Tags: BUNTARKA EP

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ