fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Проблема насильства в кліпі українсько-канадського дуету Balaklava Blues

Українсько-канадський дует Balaklava Blues презентує дебютний кліп “MACHINA”, присвячений  проблемі насильства.


Нові герої українського електро-фольку, дует Balaklava Blues презентують кліп “MACHINA” 

Пісня та кліп присвячені гострій  проблемі,  яка  хвилює багатьох людей в різних країнах світу.  Йдеться про різного типу насильство - фізичне, сексуальне, психологічне, чи навіть вербальне.

Кліп зняли на пісню з першого альбому “Fly”, який в червні 2019 отримав  чотиризіркову (****) рецензію  британського  видання  Songlines ,  як “один з найбільш іноваційних та емоційно потужних проектів європейської музичної сцени". Кліп “MACHINA” зняв режисер Олександр Фразе-Фразенко, який  знайшов у мережі альбом Balaklava Blues  “Fly”, й написав на facebook сторінку гурту, що хоче зняти для них відео.  
 
Марічка Марчик, вокалістка Balaklava Blues про пісню та кліп  “MACHINA”: “Коли ми з Марком працювали над альбомом “Fly” – хотіли висвітлити теми, які нас  гостро хвилюють:

- Як люди вирішують питання близьких інтимних відносин в умовах війни, коли навколо постійний стрес, порушена психіка, а близька тобі людина знаходиться в недоступній відстані у часі та просторі?
Ми запитували українських  військових, як вони дають собі раду,  і почули багато найдзвичайних, інколи жахливих та сюреалістичних історій, які важко уявити в ситуації звичайного мирного життя.
Почуте ми втілили в компіляції пісень з відомими цитатами, виринаючими з підсвідомості.  У кліпі, який презентує цю підсвідомість.

Щоб позбутися проблеми чи травми - треба подивитися їй в обличчя. Треба сміливо про неї говорити. Ми про неї  написали пісню й зняли кліп.”

Про Balaklava Blues:

Дует народжений під час революції 2014 року на Майдані Незалежності в Києві, де канадський панк-музикант Марко Марчик і українська співачка Марічка Марчик зустрілися й покохали одне одного. Balaklava Blues побудований на українському фольклорі, з елементами електронної музики.Їхнє шоу завжди супроводжується відеорядом, складеним з сучасних документальних кадрів, чорно-білих архівних кіно-матеріалів і радянського кінематографу, яким зомбували не одно покоління людей.
“New York Times” про Balaklava Blues: "Charismatic, handsome, ambitious”.

“The Guardian” про Balaklava Blues: "Gorgeously sung and passionately played... an evocation of human solidarity".
Гурт активно гастролює в Британії, Канаді, Україні.

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!

 

 

реклама

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Загрузка...

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Loading...