fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Стали відомі подробиці продажу квитків на концерт гурту KISS в Києві 16 червня 2019 року на НСК «Олімпійський»

KISS photo credit Jen Rosenstein

На сайті www.anshlag.com.ua/kiss починається реєстрація на покупку перших квитків (earlybirds) на концерт KISS 16.06.2019 у Києві.

 

Старт реєстрації - 12:00 2 листопада. Закінчення реєстрації – 24:00 6 листопада.

 

Продаж квитків для всіх зареєстрованих почнеться о 19:00 7 листопада.

 

Поспішай першим зареєструватися і купити квиток за найнижчою ціною від організатора.

 

Вільний продаж квитків почнеться з 09:00 10 листопада. Діє гарантія повернення квитка.

KISS пропонує VIP-пакети на шоу, відвідайте сайт www.kissonline.comдля більш детальної інформації.

Одна з найвпливовіших, затребуваних і екстравагантних рок-груп у світі KISS оголосила про останній тур у своїй кар'єрі. «Це буде найграндіозніше шоу з усіх, що ми коли-небудь робили, - заявили учасники KISS під час телешоу America's Got Talent на каналі NBC. - Якщо ви любите нашу музику - приходьте. Якщо ви ніколи не бачили нас живцем - саме час зараз! ».

 

У січні 2019 року тур під назвою End Of The Road пройде в найбільших містах Америки, а потім легендарна група відправиться до Європи. За свою 45-річну історію KISS не раз підтверджували свій титул одного з найбільш видовищних рок-колективів: їхні концерти щоразу вражають уяву неймовірними піротехнічними і сценічними рішеннями. Крім того, на їхньому рахунку більше 100 мільйонів проданих альбомів, а фанатська "Армія KISS" налічує мільйони людей в країнах усього світу.

 

«Все, що ми створили і завоювали за останні чотири десятиліття, було б неможливо без мільйонів людей, які приходили на наші концерти в клуби, концертні зали і на стадіони, - кажуть KISS. - Цей тур буде справжнім святом для наших відданих фанатів і останнім шансом побачити KISS для тих, хто ще не був на наших концертах. Ми збираємося піти зі сцени такими ж, якими піднялись на неї: непримиренними і неприборканими!»

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ