fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Дмитро та Лев Шурови разом с голівудською акторкою Енн Хеттевей захищали права жінок у Нью-Йорку

chief police

фото - facebook.com/dmitry.shurov

26 вересня у Нью-Йорку відбувся Impact Summit HeForShe – щорічний захід для представників міжнародного соціального руху за права жінок та гендерне рівноправ’я у світі. Нашу країну на саміті представляв співак Дмитро Шуров (Pianoбой) із сином Левом, які є амбасадорами руху в Україні.

 

– Я – фемініст, бо підтримую жінок у їх бажанні розвиватись на рівних правах з чоловіками. В Україні поки що цей рух тільки набуває сили, і для мене почесно бути одним із перших. Цього року на Impact Summit HeForShe нам із сином пощастило познайомитись з реально впливовими особистостями. Надихає бачити людей, які не тільки говорять, але й творять історію. Дуже багато інформації, фантастична палітра учасників: президенти, королеви, актори і акторки, науковці, бізнесмени, діячі всіх сфер, яким не байдуже, що у світі існує несправедливість. Неабияке враження на мене особисто справили доповіді королеви Йорданії Ранії, президента Ісландії Гвюдні Йоуханнессона та акторки Енн Хеттевей. Тепер маю мрію заграти на наступному саміті – тамтешній рояль мене повністю влаштовує! (посміхається)

 

Справка:

Рух HeForShe був започаткований у 2014 році, але в Україну прийшов тільки у 2018. HeForShe – це теорія про політичну, економічну та соціальну рівність статей. Світовими адептами є актори Емма Уотсон та Метт Деймон, прем’єр Канади Джастін Трюдо та президент Штатів Барак Обама. Основні проблеми, які вирішує рух: соціальні обмеження жінок та стереотипи щодо них; менша, ніж в чоловіків, зарплатня на аналогічних посадах; насильство та агресія до жінок; менший вплив на політичне життя країн, ніж в чоловіків.

 

Амбасадор руху HeForShe в Україні Дмитро Шуров:

– Чоловіки та жінки народжуються різними фізиологічно та психологічно, але мають рівні права на досягнення своєї мрії, чесну конкуренцію та щастя на свій лад.

– Між жінками та чоловіками є певна синергія, со-творчість на рівних правах 50:50, яка народжує не тільки дітей, але й все решта, що нас оточує.

– Гендер, колір шкіри, національність, віросповідання можуть бути різними, об'єднує людей рівність перед законом.

– Чим більше різних людей, країн, культур бачить дитина, тим краще вона розуміє, що бути інакшим - нормально.

– Стереотипи – застарілі способи бачити світ. Хлопці можуть носити рожеве, а дівчата можуть займатись боксом, якщо вони цього хочуть.

– Колись я хотів зібрати повністю жіночий бенд – барабанщицю, басистку, гитаристку та піаністку. Але на той час у чесній конкуренції виявилось, що хлопці сильніші.

– Я не стидаюсь визнати, що були часи, коли моя дружина заробляла більше за мене та тягнула нашу родину.

– Людина стає гармонійною, коли отримує поровну уваги та любові від обох батьків. Це закладено генетикою, тому я мрію про часи, коли тато у декреті перестане бути в Україні дивом.

Фото: Хлопці з шефом-констеблем поліції Сассекса та Лев з голівудським актором Кевіном Хартом, акторка Енн Хеттевей модерує дискусію на HeForShe Impact Summit 2018.

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!

 

 

реклама

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Загрузка...

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Loading...