fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Обережно! Масова маніпуляція з квитками на концерт Imagine Dragons!

id 960 2id 960 2 3

31 серпня 2018 року американський рок-гурт Imagine Dragons дасть масштабний концерт в Києві на НСК “Олімпійському”.

 

Виступ пройде в рамках туру на підтримку платівки Evolve.


Виступ  Imagine Dragons викликав в Україні безпрецедентний ажіотаж ще з дня відкриття продажу квитків, такої кількості людей, що одночасно хочуть придбати квиток на концерт, в Україні досі не було.

 

Ажіотаж спровокував шахраїв на масове  виробництво підробних квитків. Одна із  шахрайських компаній – “Консьерж Сервис”, продавала квитки на сайті Olx.ua та зі свого акаунта в Instagram: @_concierg_ще з березня 2018 року.

 

Діяльність шахраїв давно припинено, але  скільки сотень чи тисяч людей придбали фальшиві квитки  на концерт Imagine Dragons в Києві – невідомо. Організатори події неодноразово  наголошували   - купувати квитки  можна виключно на офіційних ресурсах. На жаль, не всі дослухалися порад.

 

Тож, до уваги кожного, хто придбав квиток на концерт Imagine Dragons 31 серпня в Києві!


Якщо ви купили квитки у офіційних розповсюджувачів -  https://concert.ua/uk/eventpage/imagine-dragons,  https://karabas.comhttp://parter.ua https://kontramarka.ua , https://internet-bilet.uahttps://ticketsroom.uaAnshlag.com.ua – ваш квиток справжній.  Задля  того, щоб швидше пройти пропускну систему НСК Олімпійського  -  просто роздрукуйте квиток.

Якщо ж ви придбали  квитки у перекупників, на сайті OLX чи будь-де, окрім офіційних розповсюджувачів – є висока вірогідність того, що ваш квиток не є дійсним і ви не зможете потрапити на концерт. Просимо вас заздалегідь перевірити квиток на справжність, задля цього зверніться до квиткового оператора, на бланку якого його роздруковано.

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!

 

 

реклама

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Загрузка...

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Loading...