fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Гурт KARNA презентував новий альбом

3454354354454 25

В клубі Sentrum рок-гурт KARNА представив новий альбом  “Гуцул-метал”. Група зіграла велику програму у  22 пісні, зібрала повну тисячну залу.


KARNА змішала прикарпатські мотиви з рок-музикою, а  карпатський аркан з сучасним слемом. Традиційно в  середині концерту команда закликала глядачів до “метал-аркану”. Під час треку під назвою “Дідько” гітарист Влад Ярун  спустився  зі сцени до публіки. Продовжуючи грати, зайшов у центр кола  з людей – “карпатського аркану”, а в кульмінаційний момент  пісні  почався шалений слем. Як це було – дивіться на фото.
 
Влад Ярун, гітарист, засновник гурту KARNA: “Ми презентуємо “Гуцул-метал”- перший  за сім років наш альбом. Ми вклались  в нього всіма  своїми мізками та натхненням. Він звучить так, як ми відчуваємо -  сучасний західний саунд і наші фольклорні мелодії.

На обкладинці альбому зображенний залізний дроворуб із казки про країну Оз. Цим ми хотіли показати поєднання західної культури з українською гуцульською.  Так само  як наш метал-аркан - це поєднання circle pit (слем), який виконують фани важкої музики на  музичних фестивалях, з українським арканом.”


Концерт у Києві - другий в турі, де KARNA наживо представила  новий альбом “Гуцул-метал”, реліз якого відбувся в  листопаді 2017. Перший концерт  туру музиканти зіграли у Львові, далі  Київ, Черкаси, Кременчук, Харків та Полтава. Графік туру доповнюється.

Фотографи - Дмитро Івашков та Олександр Шишко

Відео з концерту ( Аркан)

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!

 

 

реклама

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Загрузка...

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Loading...