fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Гуцулка Ксеня: OHITVA представляє дебютний кліп

ohitva2222

фото - пресс-служба

Співачка OHITVA представила дебютний кліп "Танцюй, Гуцулко Ксеня"Яскрава і самобутня співачка Христина Охітва, відома як солістка Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, розпочинає сольну кар’єру презентацією пісні «Танцюй, гуцулко Ксеня» під псевдонімом OHITVA.В основу треку виконавиця поклала відому українську пісню. Сучасного саунду композиції надав музикант, продюсер, лідер гурту Luiku - Дмитро Ципердюк. Особливістю аранжування став мікс електроніки з національними інструментами України, Туреччини, Угорщини і навіть балканських країн.


Разом з дебютним синглом співачка презентує колоритний кліп.  Відео, відзняте на Верховині, також поєднує елементи фольклору й сучасності і розповідає історію п'яти юних гуцулок, які живуть серед мальовничих гір.

«Я народилася на Буковині і дуже люблю Карпати. Природа завжди присутня в моїх піснях. І саме в цій композиції ми відтворили і природу, і любов і почуття. В даній роботі я відчуваю себе справжньою гуцулкою Ксенею», - коментує OHITVA.OHITVA - модна гуцулка, бездоганно володіє складними техніками вокалу. Сьогодні вона є яскравою представницею української музичної культури, сучасної і стильної, індивідуальність якої проявляється в неповторних тембрових фарбах голосу співачки.

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!

 

 

реклама

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Загрузка...

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Loading...