fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

MONOTON Charity Fest підтримав батальони «Карпатська Січ» та «Азов» благодійними концертами

MBreeze

Лейбл MONOTON разом з місцевою владою міст Дрогобич та Стебник, а також із виданням “Музвар”, провели благодійні концерти "MONOTON Charity Fest".

 

Із самого початку війни організатори та артисти  лейблу MONOTON активно долучилися до волонтерської справи і допомогали збройним силам України та всім, хто особливо потребує підтримки.  

 

Перші концерти фестивального туру відбулися 22 та 23 липня на центральних площах та майданчиках міст в Дрогобичі та Стебнику. Цими подіями організатори запустили низку благодійних концертів, що спрямовані на підтримку наших захисників на лінії фронту. 

 

Зібрані кошти будуть передані на закупку амуніції для батальйонів ЗСУ -  "Карпатська Січ" та "Азов". 

 

До такої важливої і шляхетної справи своєю музичною творчістю долучилися співаки Khayat, Gremo, Ostrovskyi, Oks, співачки Наталка Карпа, Sowa, Sansa, Keta Rina, гурти "Шосте чуття" та "MBreeze" та багато інших.

 Sowa

MONOTON Charity Fest 1

“Дякуємо за довіру, дякуємо кожному, хто став частинкою великої справи! Всі разом ми допомогли зібрати кошти для бійців, які стоять на передовій. Ми ще раз довели, що разом ми - сила.  Дякуємо артистам, які творять велику місію!” - висловлюють слова подяки організатори. 

 

Глядачі фестивалю і артисти об'єдналися разом, щоб підтримати нашу країну у важкий та непростий час. Кожна благодійна подія, виступ, внесок, творчість - це пазл однієї важливої справи задля нашої спільної перемоги та підтримки України, і разом із вами ми пишемо історію мужності та нескореності.

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ

ВІДЕО

ReviewNews в twitter