fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Британські ЗМІ заявили, що путін вже помер, а кремль поставив двійника

Британські ЗМІ заявили, що російський диктатор володимир путін вже може бути мертвим або помре найближчим часом. Як повідомляє Daily Star із посиланням на джерела у розвідці МІ-6, кремль замінив путіна на двійника.

 

Цитата

"Російський лідер володимир путін, можливо, вже мертвий, оскільки джерела в МІ-6 стверджують, що його міг замінити двійник. Про це свідчать інтенсивні припущення про здоров'я розпалювача війни", - ідеться у повідомленні.

Деталі

Як зазначили, у британській розвідці говорять про серйозну хворобу диктатора, який розв'язав криваву війну в Україні та винний у смерті мирних українців. Якщо путін вже помер, його поплічники просто намагаються приховати це від усього світу, тому що хочуть довше залишатися при владі.

 

Розвідка повідомляє, що останні виступи путіна могли записати заздалегідь. Крім цього, на публічних заходах, таких як парад у москві 9 травня, міг бути присутнім не сам диктатор, а його двійники.

"путін дуже хворий, і коли він помре, його смерть буде зберігатися в секреті протягом кількох тижнів, якщо не місяців... Є також ймовірність, що він вже мертвий. Це неможливо знати. Вважається, що путін використовував двійників у минулому, коли йому було погано, і кремль може це робити зараз", - пише видання.

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ

ВІДЕО

ReviewNews в twitter