fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

З 20 березня в Києві введуть локдаун – Кличко

2423423423Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко під час термінового онлайн-брифінгу.

 

Як повідомив міський голова, карантин триватиме до 9 квітня включно.

 

“Хочу звернутися до вас із терміновою важливою інформацією. У Києві за минулу добу знову понад тисяча нових випадків захворювання на коронавірус. Збільшується кількість госпіталізованих пацієнтів. За добу з діагнозом коронавірус в лікарні потрапили 148 людей. А ще – хворі з підозрою на COVID-19, пацієнти з пневмоніями та грипом. На сьогодні в лікарнях – понад 3300 хворих на коронавірус! Заповненість ліжок у медзакладах міста – вже понад 70 відсотків. Ситуація з розповсюдженням вірусу – без перебільшення – загрозлива. Уряд поки не відніс Київ до червоної зони. Ми перебуваємо в помаранчевій”, – сказав Кличко.

 

Він нагадав, що столиця зверталася до Кабінету міністрів розширити перелік обмежень, що діють у помаранчевій зоні. – Оскільки з 17 лютого цього року  це – в компетенції уряду.

 

“На жаль, нас не почули. Кабмін умив руки і залишив місцеву владу сам-на-сам із розв’язанням ситуації. І, оскільки прем‘єр вчора заявив, що владі на місцях, мовляв, не заважають ухвалювати певні рішення – ми розцінюємо це, як право оперативно реагувати на ситуацію. А ситуація – складна і може стати катастрофічною. Я зараз нікого не лякаю. Але закликаю всіх усвідомити це!” – наголосив мер Києва.

 

За словами Віталія Кличка, аби призупинити стрімке розповзання коронавірусу, комісія із надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення про запровадження суворих карантинних обмежень.

 

“Із нуля годин 20 березня – тобто в ніч із п’ятниці на суботу – Київ запроваджує суворі карантинні обмеження. Бо нам треба рятувати здоров’я і життя людей! – сказав мер.

 

Буде заборонена:

  • робота закладів культури.
  • будуть зачинені кінотеатри, театри, музеї, концертні зали.
  • Робота торговельно-розважальних центрів. Окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу засобів гігієни та побутової хімії.
  • Також підпадає під заборону проведення релігійних богослужінь, якщо не забезпечена площа приміщення не менше 10 квадратних метрів на одну особу.
  • Заборонене проведення масових заходів (розважальних, спортивних, культурних, рекламних та інших). А також – присутність глядачів на спортивних змаганнях (останнє стосується також і сьогоднішнього великого футбольного матчу, що відбудеться в Києві).

Заклади громадського харчування працюватимуть виключно на виніс. Працюватимуть – за дотримання суворих норм та безроботи кафе – авто-заправочні станції. Перукарні, салони краси працюватимуть за попереднім записом. Як і фітнес та спортивні зали – але без групових занять.

 

Також поки працюватимуть дитячі садочки. Школи після канікул повернуться до навчання – але дистанційно.

 

Усі підприємства та організації бюджетної сфери переходять на дистанційну роботу.

 

Приватний бізнес також повинен максимально перейти на дистанційну форму роботи. Окрім підприємств критичної інфраструктури.

 

Громадський транспорт столиці працюватиме в звичному режимі. – З дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму. Із заповненістю місць для сидіння на 50 відсотків.

 

Ці обмеження запровадять на три тижні – до 9 квітня включно.

 

“Ці обмеження ми запроваджуємо на три тижні – до 9 квітня включно. Я закликаю всіх поставитися свідомо та відповідально до ситуації та дотримання обмежень, які будуть запроваджені! Нам потрібно виграти час і зробити все, щоб не сталося колапсу медичної системи. Щоб не наражати на небезпеку життя людей!” – наголосив Віталій Кличко.

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ОСТАННІ НОВИНИ

ВІДЕО

ReviewNews в twitter