fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Послання президента Зеленського Верховній Раді: тези та реакції

Коротко про головне

Президент України Володимир Зеленський 20 жовтня виступив у Верховній Раді із щорічним посланням до парламенту «про внутрішнє і зовнішнє становище України».

 

Серед тем: протидія епідемії коронавірусу, шляхи встановлення миру на Сході України, деокупація Донбасу та повернення Криму, співпраця із міжнародними інституціями та країнами, які підтримують Україну, боротьба з корупцією, зміцнення народовладдя, проведення опитувань громадської думки, а також розвиток Збройних сил України і співпраця з НАТО.

 

Президент мав виступити зі щорічним посланням до Верховної Ради ще у квітні, але через епідемію коронавірусу обумовлене законодавством щорічне послання відклали.

 

Зараз в Україні щодня реєструється рекордна кількість хворих на COVID-19, є хворі і серед народних депутатів, але президент вирішив прийти у парламент і виступити.

 

Політичні оглядачі пов'язують цей крок із наближенням дати місцевих виборів, на яких змагаються представники політичних партій, зокрема і президентської політичної сили «Слуга народу».

 

Радіо Свобода вело пряму трансляцію із Верховної Ради і тут наводить головні тези виступу президента Володимира Зеленського.

 

Підписуйтесь на Review News в Telegram. ТОПові новини - ви дізнаєтесь миттєво!

 

 

реклама

ВІДЕО

ReviewNews в twitter