fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Lenny Kravitz зіграє в Києві в червні 2020

4324323334

13 червня в рамках масштабного світого турне “HERE TO LOVE”  один з найвидатніших рок-музикантів сучасності, продюсер та мультиінструменталіст, володар чотирьох премій Grammy, Lenny Kravitz дасть шоу в Києві. Це буде перший за 12 років його виступ в Україні.


Lenny Kravitz привезе до Києва свій одинадцятий  лонгплей  “Raise Vibration” – платівку 2018 року, в якій він знову  об’єднав рок-н-рол, фанк, блюз та соул, та підняв цей мікс на надосяжну висоту.


Альбом “Raise Vibration”  - це нові ідеї Lenny Kravitz та три десятиліття його  досвіду, це потужне  творче  відродження,  смілива, яскрава   робота, яка повністю відображає дух  та масштаб музиканта.


Досягнення  Ленні Кравіца можна перераховувати вічність. Його десять студійних альбомів розійшлися по світу 40-мільйонним тиражем, він писав пісні для Мадонни і Aerosmith, з'явився на сольному альбомі Міка Джаггера і грав з Девідом Боуї.  Він знімався в блокбастерах,  а його креативна агенція  Kravitz Design розробляла ідеї  для Rolex, Leica and Dom Perignon.


Та головне -  Lenny Kravitz продовжує записувати хіти та гастролювати світом, і в червні 2020 року в київському Палаці Спорта  ікону рок-н-ролу можна побачити й почути наживо.
Сет-лист шоу “HERE TO LOVE”  - це і перевірені хіти, такі як “Fly away”, “American Women”, “Let Love Rule”,  і пісні з нового альбому “Raise Vibration”.


Організатор – Gas Concert

 

13 червня 2020
Київ, Палац Спорту
Lenny Kravitz
“HERE TO LOVE”

54655564

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!

 

 

реклама

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Загрузка...

ВИДЕО

ReviewNews в twitter

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Loading...