fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Олег Винник вибачився перед сім’ями воїнів, що загинули під час захоплення Криму

34534543555

Олег Винник прокоментував появу у проекті #Всеммир: Я брав участь винятково у флешмобі до Всесвітнього Дня миру, у кліпі мою особу використали без мого відома.

 

Олег Винник неодноразово висловлював свою тверду громадянську позицію і виступав на підтримку миру в нашій країні і в усьому світі.- Цей меседж я зробив у Міжнародний День миру - свідомо, впевнено, вдумливо, рішуче, відповідально. Я не хочу, щоб люди гинули. Я хочу, щоб був мир, і я про це говорю. Я відповідаю за свої слова і вчинки, і кожному цього бажаю. Мені здається, що у цьому світі немає жодної адекватної людини, яка скаже: «Я не хочу миру». Якщо у тебе є можливість «крикнути» на весь світ, - це треба робити.Разом з тим, артист пояснив, що погодився взяти участь виключно у флешмобі. У кліпі гурту Мир519 особа Олега Винника була використана без відома артиста.
- Зі мною про це не домовлялися, і я ніколи б не погодився знятися у кліпі жодного артиста. Одразу після виходу відеоролику ми звернулися до організаторів з вимогою вилучити нашу частину відео.Про участь у проекті російських артистів Олег Винник дізнався безпосередньо у день виходу відеокліпу. Повний перелік учасників флешмобу до цього йому був невідомий.


- Я погодився лише тоді, коли мене запевнили, що у флешмобі приймають участь виключно люди мистецтва з усього світу, які знаходяться «поза політикою» і реально бажають миру. Якби знав фактичних учасників наперед, звичайно, змінив би своє рішення.

Протягом останніх трьох років Олегу Виннику пропонують тури по всій Росії, у артиста безліч замовлень, проте він жодного разу не погодився на жодну пропозицію.


- Це моя тверда позиція через ситуацію у моїй країні. І, в першу чергу, це людська позиція громадянина України.

Крім того артист вибачився перед сім’ями воїнів, що загинули під час захоплення Криму, пояснивши, що не знав про випадки даних смертей. А також відповів на запитання щодо анексії півострова.
- Я українець, громадянин України. Крим – мій!

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!

 

 

реклама

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Загрузка...

ВИДЕО

NOTHING BUT THIEVES в Киеве

NOTHING BUT THIEVES 350x497 350x496

ReviewNews в twitter

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Loading...