fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Відео-звернення Лариси Майсак до своїх виборці 91-го округу

laryla MaysakЛариса Майсак звернулася до виборців 91-го округу, по якому вона балотується в народні депутати України до Верховної Ради.

ТЕКСТ ПРОМОВИ

Доброго дня, шановні виборці 91-го округу!

 

Нарешті Конституційний Суд прийняв вірне рішення, і дав дорогу до виборів, які відбудуться 21 липня 2019 року. Нам з вами дають ці вибори прекрасну можливість зробити повну очистку рядів депутатів Верховної Ради. Очистити Верховну Раду від корупції від «кнопкодавів» і ми звами обов’язково це зробимо.

 

У нас великі плани. Є новий президент, молодий і енергійний. Потрібно ще до нього досвідчену команду, які допоможуть, щоб наша країна була сильною, чесно, незалежною, суверенною, квітучою.

 

Я Лариса Майсак іду кандидатом у народні депутати по 91-му округу від політичної партії Ігора Смешка «Сила і Честь». На цій землі живуть наші діти і наші внуки і я дуже хочу, щоб вона була найкращою країною в світі.

 

Поскільки я працюю в аграрному секторі з 1985 року, знаю всі проблеми села, тому що зранку до вечора цими проблемами я живу. Село потребує дуже великих змін, це: інфраструктура села в першу чергу, зберегти дитячі садочки, зберегти школи, саме головне побудувати дороги по яких зараз нажаль не можливо проїхати. В аграрному секторі величезне оподаткування – це як зашморг для аграріїв, та й не тільки в аграрному секторі, а й для всіх підприємств, це обов’язково потрібно передивитись.

 

Сьогодні, як аграрій я б’ю тривогу про те, що хочуть відкрити ринок землі, а він зараз дуже не на часі. Потрібно на законодавчому рівні зробити повну інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення, зробити нормативно-грошову оцінку кожної земельної ділянки на території України, відкрити державний земельний банк і тільки при таких умовах можна відкрити ринок землі, щоб не забрати у людей саме головне, що в них є, саме головне багатство – це земля, як для людини так і для нашої держави.

 

Нові обличчя, які зайдуть у парламент це зроблять . І з допомогою вас, шановні виборці, мій життєвий успіх працювати з повною віддачою і ніколи не «кривити душею». Мій основний принцип, це відповідальність перед громадою, відповідальність перед виборцями, які мене обирають.

 

Я підтримуватиму рідну Київщину у Верховній Раді і забезпечу їй стабільний розвиток.

 

Шановні виборці 91-го округу, я розраховую на вашу підтримку у позачергових виборах 21 липня 2019 року.

 

Дякую вам за увагу!

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!

 

 

реклама

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Загрузка...

ВИДЕО

ReviewNews в twitter

ИНТЕРЕСНОЕ В СЕТИ

Loading...