fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Pianoбой. ХICТОРI. Святковий концерт з оркестром 8 березня

13123123123213123

Ви можете пропустити Новий рік, день святого Валентина, власний день народження, але 8 березня 2020 у Палаці Спорту пропустити неможливо.

 

Це буде жива магія музики, романтики, драйву і найяскравіших емоцій. Шоу, після якого вам захочеться полетіти до космосу... і повернутися на Землю! Дмитро Шуров запрошує вас на святковий вечір на честь 10-річчя гурту Pianoбой! Приходьте, щоб першими почути наживо пісні з нового альбому ХІСТОРІ і побачити яскраве музичне шоу!

 

"Це буде найемоційніший концерт в моєму житті. Ми зіграємо усе краще, що є у Pianoбой за 10 років. Я обіцяю вам найромантичніше і вибухове шоу - концерт, який подарує відчуття польоту і бажання жити! Це буде музична історія любові і життя - світла, добра, глибока. Її ідеально переживати разом з коханою людиною. Але якщо такого доки немає, приходьте - і ви обов'язково знайдете його у залі", - говорить Дмитро Шуров. І йому можна вірити: щорічно він примудряється магічною енергетикою своїх пісень з'єднати тисячі пар! Пісні Pianoбой слухають усі, хто знає толк в хорошій музиці. "Шампанські очі", "Кохання", "Родимки", "Перша Леді", "Родина", "Полуничне небо", "Так добре з тобою", "Все що тебе не вбиває", "На Вершині", - усе це пише і виконує Дмитро Шуров. Він був суддею 8 і 9 сезону "Х-фактора", отримав три премії YUNA і став звучним голосом нового покоління української музики.На концерті 8 березня у Палаці Спорту Шуров зробить неможливе: смиксуе рок-бенд, симфонічний оркестр і сучасний електронний продакшн. І усе це - на найвищому рівні! Новий альбом Pianoбой наповнений світлом, інтимними і, в той же час, життєствердними нотами. Таке нікого не залишить байдужим!У публіки Pianoбой немає віку, на його концертах можна побачити глядачів різних поколінь: від тинейджерів до бабусь з онуками! Подаруйте тим, кого любите, квиток на цей концерт - і день 8 березня у Палаці Спорту запам'ятається на весь рік! Давайте спільно творити нашу ХІСТОРІ!!!

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!