fbk tvit1 Instagram icon you 1441091026 telegram messenger

реклама

реклама

Легендарний «Акваріум» з новою програмою в Києві

33343432mailservice

Філософія, що пройшла через покоління. Лірика, що проросла крізь каміння і терни волелюбного і протестного рок-н-ролу. Гурт «Акваріум» 22 березня виступить в Києві із новою програмою.

 

Думка, яка прагне далеко за межі усього мирського і повсякденної метушні. Все це він – легендарний Борис Гребенщиков!

 

Унікальна музика гурту «Акваріум» не просто жива, а продовжує відкривати нові грані в ліриці балад, кипучому рок-н-рол і філософському реггі. І що чудово – ні гурт, ні її засновник БГ не стали ретро-гуртом, незважаючи на більш ніж солідний творчий шлях. Їхня музика жива і свіжа, адже команда постійно експериментує з формою і звучанням, знаходячи нові нотки і чіпляючи струни душі як відданих фанатів, так і тих, хто тільки відкриває для себе рок-н-рол.

 

Нова програма БГ і гурту «Акваріум» називається «Двері Трави» – на честь його однойменної пісні, яка в 2017 році вийшла в абсолютно новому аранжуванні. Сам Борис Борисович не раз зізнавався, що саме цю пісню, написану дуже давно, йому не вдавалося виконати правильно і точно. І лише коли «Акваріуму» виповнилося 45, а сам БГ наблизився до 65-ти, знайшлося справжнє звучання.

 

22 березня о 19:00
Atlas, вул. Січових Стрільців, 37-41
Квитки: http://bit.ly/37W6BmT

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!