vk1 fbk tvit1 Instagram icon g you 1441091026 telegram messenger ok news

реклама

Тарас Петриненко - «Сад нерозкручених пісень»

a38c974cce23e5fd5151dd85c62ac871 724 453 f

На Першій сцені країни відбудеться довгоочікуваний концерт легендарного співака, Лауреата Шевченківської премії,  Народного артиста України Тараса Петриненка!

 

Для всіх шанувальників української пісні, співак, композитор, поет — Тарас Петриненко, разом з народною артисткою України — Тетяною Горобець, презентує  концертну програму «Сад нерозкручених пісень» у супроводі симфонічного оркестру.

 

КУПИТЬ КВИТОК

 

Тарас Петриненко творить справжню музику, непідвладну часу і скороминучій моді. В його піснях не тексти, а поезія, проте навіть у читанні її, подумки одразу співаєш, і лише Тарасовим тембром.  У  концертній програмі під назвою «Сад нерозкручених пісень» звучатимуть пісні, які Ви, можливо, ніколи не чули, а також широко відомі пісні майстра, такі як: «Пісня про пісню», «Любов моя», ну і звичайно «Україна», що перетворилась на своєрідний неофіційний гімн України.  Улюбленець кількох поколінь  подарує глядачам  українські пісні в неповторному живому виконанні  у супроводі своїх музикантів та симфонічного  оркестру.

 

Приходьте 11 травня до Національного палацу мистецтв «Україна», щоб отримати насолоду від  виконання пісень справжнього сина українського народу — Тараса Петриненка, який  має потужну харизму,  неповторний голос та ні з ким незрівняну манеру виконання!

 

Подписывайтесь на Review News в Telegram. ТОПовые новости - вы узнаете моментально!

 

 

ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ